Vezi Eurosport 1 live online:

Alege dintre sursele sopcast, flash, acestream

Eurosport 1

Ghidul TV pentru Eurosport 1:

Azi

marți, 24 noiembrie

  • 07:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord
  • 09:30 Schi fond: Cupa Mondială - Turul de schi, la Lenzerheide, în Elveţia
  • 10:00 Schi fond: Cupa Mondială - Turul de schi, la Lenzerheide, în Elveţia
  • 11:00 Ciclism: Ciclism Show
  • 11:30 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
  • 12:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
  • 12:30 Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia
  • 13:00 Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia
  • 13:30 Snooker: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit
  • 15:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
  • 16:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
  • 17:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
  • 18:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria
  • 18:25 Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria
  • 18:55 Ştirile Eurosport
  • 19:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria
  • 19:30 Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria
  • 20:00 Raliuri: Campionatul European de raliuri, la Roma, în Italia
  • 20:30 Raliuri: Campionatul European de raliuri, la Roma, în Italia
  • 21:00 Ştirile Eurosport
  • 21:05 Snooker: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit
  • 22:30 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
  • 23:00 Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia
  • 23:30 Ştirile Eurosport
  • 23:35 Curse de turisme electrice: Cupa Mondială, la Aragon, în Spania

Maine

miercuri, 25 noiembrie

  • 01:00 Ştirile Eurosport
  • 01:05 Iahting: În spiritul iahtingului
  • 01:35 Curse de maşini: Campionatul Mondial de anduranţă
  • 02:35 Curse de turisme: Cupa Mondială , în Spania
  • 03:05 Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord
  • 04:00 Curse de turisme: Cupa Mondială , în Spania
  • 04:30 Curse de turisme: Cupa Mondială , în Spania
  • 05:00 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Oslo, în Norvegia
  • 06:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord
  • 08:00 Schi alpin: Cupa Mondială, la Garmisch Partenkirchen, în Germania
  • 08:45 Schi alpin: Cupa Mondială, la Hinterstoder, în Austria
  • 09:30 Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord
  • 11:00 Iahting: În spiritul iahtingului
  • 11:30 Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Lahti, în Finlanda
  • 13:00 Golf: Mastersul de la Augusta, în Statele Unite
  • 14:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord
  • 14:45 Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord
  • 20:00 Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord
  • 20:40 Ştirile Eurosport
  • 20:45 Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord
  • 01:00 Ştirile Eurosport

TV Online

Vezi mai multe canale

Vezi toate meciurile

Chat

Azi la TV

Digi Sport 1

  • 08:00

    Stirile Digi Sport

  • 08:30

    Stirile Digi Sport

  • 09:00

    Stirile Digi Sport

  • 09:30

    Stirile Digi Sport

  • 10:00

    Stirile Digi Sport

  • 10:15

    Digi Sport Special

  • 11:00

    Stirile Digi Sport

  • 11:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 12:00

    Stirile Digi Sport

  • 12:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 13:00

    Stirile Digi Sport

  • 13:15

    Digi Sport Special

  • 14:00

    Stirile Digi Sport

  • 14:15

    Live Rezumatele etapei Liga 1

  • 15:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 15:15

    Live Liga Digi Sport

  • 16:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 16:15

    Live Liga Digi Sport

  • 17:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 17:45

    Live Stirile Digi Sport

  • 18:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 19:00

    Live Euro fotbal

  • 19:45

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 20:45

    Live Euro fotbal

  • 21:00

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 22:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

  • 22:45

    Live Euro fotbal

  • 23:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

Digi Sport 2

  • 08:00

    Stirile Digi Sport

  • 08:30

    Stirile Digi Sport

  • 09:00

    Stirile Digi Sport

  • 09:30

    Stirile Digi Sport

  • 10:00

    Stirile Digi Sport

  • 10:15

    Digi Sport Special

  • 11:00

    Stirile Digi Sport

  • 11:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 12:00

    Stirile Digi Sport

  • 12:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 13:00

    Stirile Digi Sport

  • 13:15

    Digi Sport Special

  • 14:00

    Stirile Digi Sport

  • 14:15

    Live Rezumatele etapei Liga 1

  • 15:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 15:15

    Live Liga Digi Sport

  • 16:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 16:15

    Live Liga Digi Sport

  • 17:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 17:45

    Live Stirile Digi Sport

  • 18:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 19:00

    Live Euro fotbal

  • 19:45

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 20:45

    Live Euro fotbal

  • 21:00

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 22:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

  • 22:45

    Live Euro fotbal

  • 23:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

Digi Sport 3

  • 08:00

    Stirile Digi Sport

  • 08:30

    Stirile Digi Sport

  • 09:00

    Stirile Digi Sport

  • 09:30

    Stirile Digi Sport

  • 10:00

    Stirile Digi Sport

  • 10:15

    Digi Sport Special

  • 11:00

    Stirile Digi Sport

  • 11:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 12:00

    Stirile Digi Sport

  • 12:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 13:00

    Stirile Digi Sport

  • 13:15

    Digi Sport Special

  • 14:00

    Stirile Digi Sport

  • 14:15

    Live Rezumatele etapei Liga 1

  • 15:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 15:15

    Live Liga Digi Sport

  • 16:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 16:15

    Live Liga Digi Sport

  • 17:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 17:45

    Live Stirile Digi Sport

  • 18:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 19:00

    Live Euro fotbal

  • 19:45

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 20:45

    Live Euro fotbal

  • 21:00

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 22:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

  • 22:45

    Live Euro fotbal

  • 23:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League