TV Online

Vezi mai multe canale

Chat

Acum la TV

Digi Sport 1

  • 07:30

    Stirile Digi Sport

  • 08:00

    Stirile Digi Sport

  • 08:30

    Stirile Digi Sport

  • 09:00

    Stirile Digi Sport

  • 09:30

    Stirile Digi Sport

  • 10:00

    Stirile Digi Sport

  • 10:15

    Digi Sport Special

  • 11:00

    Stirile Digi Sport

  • 11:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 12:00

    Stirile Digi Sport

  • 12:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 13:00

    Stirile Digi Sport

  • 13:15

    Digi Sport Special

  • 14:00

    Stirile Digi Sport

  • 14:15

    Live Rezumatele etapei Liga 1

  • 15:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 15:15

    Live Liga Digi Sport

  • 16:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 16:15

    Live Liga Digi Sport

  • 17:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 17:45

    Live Stirile Digi Sport

  • 18:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 19:00

    Live Euro fotbal

  • 19:45

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 20:45

    Live Euro fotbal

  • 21:00

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 22:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

  • 22:45

    Live Euro fotbal

  • 23:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

Digi Sport 2

  • 07:30

    Stirile Digi Sport

  • 08:00

    Stirile Digi Sport

  • 08:30

    Stirile Digi Sport

  • 09:00

    Stirile Digi Sport

  • 09:30

    Stirile Digi Sport

  • 10:00

    Stirile Digi Sport

  • 10:15

    Digi Sport Special

  • 11:00

    Stirile Digi Sport

  • 11:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 12:00

    Stirile Digi Sport

  • 12:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 13:00

    Stirile Digi Sport

  • 13:15

    Digi Sport Special

  • 14:00

    Stirile Digi Sport

  • 14:15

    Live Rezumatele etapei Liga 1

  • 15:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 15:15

    Live Liga Digi Sport

  • 16:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 16:15

    Live Liga Digi Sport

  • 17:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 17:45

    Live Stirile Digi Sport

  • 18:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 19:00

    Live Euro fotbal

  • 19:45

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 20:45

    Live Euro fotbal

  • 21:00

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 22:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

  • 22:45

    Live Euro fotbal

  • 23:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

Digi Sport 3

  • 07:30

    Stirile Digi Sport

  • 08:00

    Stirile Digi Sport

  • 08:30

    Stirile Digi Sport

  • 09:00

    Stirile Digi Sport

  • 09:30

    Stirile Digi Sport

  • 10:00

    Stirile Digi Sport

  • 10:15

    Digi Sport Special

  • 11:00

    Stirile Digi Sport

  • 11:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 12:00

    Stirile Digi Sport

  • 12:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 13:00

    Stirile Digi Sport

  • 13:15

    Digi Sport Special

  • 14:00

    Stirile Digi Sport

  • 14:15

    Live Rezumatele etapei Liga 1

  • 15:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 15:15

    Live Liga Digi Sport

  • 16:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 16:15

    Live Liga Digi Sport

  • 17:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 17:45

    Live Stirile Digi Sport

  • 18:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 19:00

    Live Euro fotbal

  • 19:45

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 20:45

    Live Euro fotbal

  • 21:00

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 22:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

  • 22:45

    Live Euro fotbal

  • 23:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

Digi Sport 4

  • 07:30

    Stirile Digi Sport

  • 08:00

    Stirile Digi Sport

  • 08:30

    Stirile Digi Sport

  • 09:00

    Stirile Digi Sport

  • 09:30

    Stirile Digi Sport

  • 10:00

    Stirile Digi Sport

  • 10:15

    Digi Sport Special

  • 11:00

    Stirile Digi Sport

  • 11:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 12:00

    Stirile Digi Sport

  • 12:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 13:00

    Stirile Digi Sport

  • 13:15

    Digi Sport Special

  • 14:00

    Stirile Digi Sport

  • 14:15

    Live Rezumatele etapei Liga 1

  • 15:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 15:15

    Live Liga Digi Sport

  • 16:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 16:15

    Live Liga Digi Sport

  • 17:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 17:45

    Live Stirile Digi Sport

  • 18:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 19:00

    Live Euro fotbal

  • 19:45

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 20:45

    Live Euro fotbal

  • 21:00

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 22:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

  • 22:45

    Live Euro fotbal

  • 23:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

Eurosport 1

  • 07:30

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord

  • 09:30

    Schi fond: Cupa Mondială - Turul de schi, la Lenzerheide, în Elveţia

  • 10:00

    Schi fond: Cupa Mondială - Turul de schi, la Lenzerheide, în Elveţia

  • 11:00

    Ciclism: Ciclism Show

  • 11:30

    Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia

  • 12:00

    Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia

  • 12:30

    Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia

  • 13:00

    Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia

  • 13:30

    Snooker: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit

  • 15:30

    Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia

  • 16:30

    Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia

  • 17:30

    Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia

  • 18:00

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria

  • 18:25

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria

  • 18:55

    Ştirile Eurosport

  • 19:00

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria

  • 19:30

    Schi alpin: Cupa Mondială, la Sölden, în Austria

  • 20:00

    Raliuri: Campionatul European de raliuri, la Roma, în Italia

  • 20:30

    Raliuri: Campionatul European de raliuri, la Roma, în Italia

  • 21:00

    Ştirile Eurosport

  • 21:05

    Snooker: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit

  • 22:30

    Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia

  • 23:00

    Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia

  • 23:30

    Ştirile Eurosport

  • 23:35

    Curse de turisme electrice: Cupa Mondială, la Aragon, în Spania