TV Online

Vezi mai multe canale

Vezi toate meciurile

Chat

24 Noiembrie

Azi la TV

Telekom Sport 1

  • 06:00

    Fotbal Spania: Osasuna - Huesca

  • 08:00

    Fotbal Liga I: Gaz Metan Medias - Fcsb

  • 10:00

    Minutul 91 (Talk Show)

  • 12:00

    Fotbal Italia: Crotone - Lazio

  • 14:00

    Fotbal Liga I: Clinceni - Fc Viitorul

  • 16:00

    Rezumate Fotbal: Germania

  • 17:00

    Direct Liga 2: U Craiova - Metaloglobus

  • 19:00

    Fotbal Liga I: Chindia - Sepsi Sf Gheorghe

  • 21:00

    Direct Studio Uefa Champions League (Talk Show)

  • 22:00

    Direct Uefa Champions League: Dinamo Kiev - Barcelona

Eurosport 2

  • 07:00

    Schi fond: Cupa Mondială - Turul de schi, la Lenzerheide, în Elveţia

  • 08:00

    Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia

  • 08:30

    Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia

  • 09:00

    Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia

  • 09:30

    Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia

  • 10:00

    Snooker: Seria Home Nations - Openul Irlandei de Nord

  • 12:00

    Schi fond: Cupa Mondială - Turul de schi, la Lenzerheide, în Elveţia

  • 13:00

    Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia

  • 13:45

    Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia

  • 14:15

    Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia

  • 15:00

    Biatlon: Cupa Mondială, la Nove Mesto, în Cehia

  • 15:30

    Snooker: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit

  • 17:30

    Schi fond: Cupa Mondială - Turul de schi, la Lenzerheide, în Elveţia

  • 18:00

    Schi fond: Cupa Mondială - Turul de schi, la Lenzerheide, în Elveţia

  • 18:30

    Schi fond: Cupa Mondială - Turul de schi, la Lenzerheide, în Elveţia

  • 19:30

    Ştirile Eurosport

  • 19:35

    Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia

  • 20:00

    Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia

  • 20:30

    Combinata nordică: Cupa Mondială , în Norvegia

  • 21:00

    Combinata nordică: Cupa Mondială, la Lillehammer, în Norvegia

  • 21:30

    Sărituri cu schiurile: Cupa Mondială, la Wisla, în Polonia

  • 22:30

    Ştirile Eurosport

  • 22:35

    Snooker: Campionatul Mondial, la Sheffield, în Regatul Unit

Digi Sport 1

  • 07:30

    Stirile Digi Sport

  • 08:00

    Stirile Digi Sport

  • 08:30

    Stirile Digi Sport

  • 09:00

    Stirile Digi Sport

  • 09:30

    Stirile Digi Sport

  • 10:00

    Stirile Digi Sport

  • 10:15

    Digi Sport Special

  • 11:00

    Stirile Digi Sport

  • 11:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 12:00

    Stirile Digi Sport

  • 12:15

    Rezumate UEFA Champions League

  • 13:00

    Stirile Digi Sport

  • 13:15

    Digi Sport Special

  • 14:00

    Stirile Digi Sport

  • 14:15

    Live Rezumatele etapei Liga 1

  • 15:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 15:15

    Live Liga Digi Sport

  • 16:00

    Live Stirile Digi Sport

  • 16:15

    Live Liga Digi Sport

  • 17:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 17:45

    Live Stirile Digi Sport

  • 18:00

    Live Liga a 2-a: U Craiova 1948 - Metaloglobus Liga a 2-a

  • 19:00

    Live Euro fotbal

  • 19:45

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 20:45

    Live Euro fotbal

  • 21:00

    Live UCL: Rennes - Chelsea UEFA Champions League

  • 22:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

  • 22:45

    Live Euro fotbal

  • 23:00

    Live UCL: Dinamo Kiev - Barcelona UEFA Champions League

Look Sport 2